We know rapeseed. Kas yra RAPOOL? Atrask tai.


suprasti rapsus mokomės jau 120 metų

Bendrovė RAPOOL turi didžiausią patirtį rapsų srityje, nes ją kaupė ilgus metus. RAPOOL veislių rūšys padėjo pakeisti ir išvystyti rapsų auginimą. Padedant bendrovei RAPOOL rapsai tapo ekonomišku ir ekologišku kultūriniu augalu.

visos sėklos iš vienų rankų

Tyrimai, selekcija, sėklos, beicavimo technologijos ir pardavimas – visa tai RAPOOL siūlo iš vienų rankų. RAPOOL siūlo 100 proc. sudygstančias rapsų sėklas, optimalų beicavimą ir prekes pristato labai greitai. Pagaminta Vokietijoje.

didžiausias rapsų selekcijos tinklas Europoje

Bendrovės įmonėse kuriamos selekcijos programos užtikrina išskirtinę genetinę sėklų įvairovę, kuriai sunku rasti lygių. RAPOOL valdo didžiausią Europoje rapsų selekcijos tinklą. Daugiau nei 180 naudojimo vietų ir daugiau nei 100 000 mažesnių sklypų tikrinamos ir toliau optimizuojamos tam tikros rūšys ir jų tinkamumas pasėliams.

puikiai derančios hibridinių veislių rūšys

RAPOOL gali pasiūlyti konkrečioms vietoms pritaikytą platų leistinų naudoti rūšių asortimentą. Šiuo metu moderniausios RAPOOL hibridinių veislių rūšys duoda didelį derlių, iš kurio pavyksta išspausti daugiau aliejaus. Iš pradžių RAPOOL hibridinių veislių rūšys buvo tik specialios vėlyvosios veislės, o dabar tai – puikiausias sprendimas dabartinėmis auginimo sąlygomis, pavyzdžiui, esant prasčiau įdirbtai, mažai tręštai ir augalo apsaugos priemonėmis neapdorotai dirvai, kintančiam derliaus ir sėjos laikui, vis dažniau besikeičiančioms ekstremalioms oro sąlygoms.

remiantis praktine patirtimi ir palaikant partneriškus santykius

Visose šalyse, kuriose prekiauja savo produktais, RAPOOL teikia išsamias konsultacijas ūkininkams. Neskaitant išsamių, kompetentingų specialistų žiniomis ir praktine patirtimi grindžiamų konsultacijų atvykus į vietą, informuojama apie ūkininkų susirinkimus ir specializuotus renginius. Taip RAPOOL tampa ūkininkų partneriu.